Reference

Reference

Co o nás říkají účastníci plaveb

Chcete vědět jak si naše plavby užili ti co už je absolvovali? Přečtěte si co se jim nejvíce líbilo a co oceňují.

Plavba s Honzou a celou partou byla moc fajn. Honza je skvělý kapitán, má velkou trpělivost s nevědomou posádkou, v klidu všechno srozumitelně vysvětlí a poradí. Učil mě vázat uzle, ale bude asi muset znovu. Měli jsme úžasné počasí, foukal vítr a taky nefoukal. O Chorvatském pobřeží vím, že je kamenité nebo oblázkové, ale Honza umí najít i písečné pláže. Věřím, že si brzo společnou platbu zopakujeme.

Libuše Š.

Kluci vědí co dělají a nezapomínají se při tom dobře bavit. Byl jsem s nima na 3 plavbách a těšim se co novýho zase vymyslí! Vždy jsem se cítil bezpečně a věděl jsem, že vše bude OK.

Adam T.

Užili jsme si díky Honzovi krásnou jarní dovolenou. Plánoval kratší plavby, protože na palubě s námi byly také dvě malé cestovatelky. Termín koncem května vyhovoval tím, že jsme si užili příjemná místa bez lidí, ikdyž moře bylo ještě docela studené.
Atmosféra malých městeček a marín je jistě v sezóně daleko rušnější a živější, my jsme si je užili zase jinak. Zvládli jsme i větší pěší výlet po pevnině.
Nejvíc jsem se ve vzpomínkách vracím na vršek ostrova Dugy otok – Veli rat s majákem a také na písečnou pláž Sakarun, kde jsme byli úplně sami. Manžel velmi oceňoval technické záležitosti ohledně chodu jachty a možnost se na chvíli ujmout kormidla. 🙂
Pro naší rodinu to byla zajímavá a vyjímečná dovolená.

Anna B.

 

Byli jsem s Honzou na úžasné plavbě v okolí Šibeníku. Na všem jsme se dohodli a užili si krásnou dovolenou. Určitě pojedeme znovu!

Martina H.

Když mě Honza lákal na loď do Chorvatska, nedával jsem tomu moc nadějí, jsem totiž spíše suchozemský tvor. Největší strach jsem měl z mořské nemoci, ale musím říct, že i při větších vlnách mi bylo dobře. Nevím, jestli to bylo dostatkem piva, nebo tím, že jsem se často kormidloval. Každopádně Honza se ukázal jako zkušený a zodpovědný kapitán a naprosto mě nadchlo jak mi vysvětlil vše co mě zajímalo. Tadle akce předčila vysoce moje očekávání.

Ondra B.