Příběh

Příběh

Kde jse vzali “Freaks” a co to vlastně jsou.

Profesionální požitkáři

Někdo má rád holky, jiný vdolky. A vlastně je jedno co to je, hlavně to dělat naplno.
Tak jako my zbožňujeme moře. Proto si také říkáme Sea Freaks – což ve volném překladu znamená mořští blázni / nadšenci.
Ty můžeš být jedním z nás a ochutnat jaké je to propadnout jachtingu.
Možná to pro tebe bude luxus, možná extrémní zábava. My ti garantujeme, že každá minuta na lodi bude jedinečná.
 

Bylo, nebylo..

Když jsme začínali před cca 7 lety s jachtingem, byl to punk. Půjčili jsme loď a pluli na místa, která nikdo z nás neznal. Zápasili jsme s počasím i technikou, prozkoumávali opuštěné ostrovy.
Plno z toho nám zůstalo, ikdyž naše zkušenosti rapidně narostly (a odpovědnost nám brání dělat ty největší šílenosti 🙂 ).
Teď už víme jak se popasovat se silným větrem, jak najít bezpečnou zátoku na noční kotvení, jak ukočírovat a zabavit bandu dětí na palubě, jak vysvětlit vše “plavčíkům”, kteří jsou poprvé na lodi a trochu se bojí..
S každou další plavbou se učíme a s každou další plavbou nás to víc a víc baví.
 

Kamarád říkal že..

Předsudky, předsudky, předsudky.. ty dělají ve výsledku jachting mezi čechy pořád ještě málo rozšířeným koníčkem. Kdo jednou zkusí, ví, že předsudky jsou opravdu jen předsudky a nejlepší dovolená u moře je ta na jachtě!

Ahoj, jmenuji se Jan Husák a jsem zakladatel a hlavní “Freak”. Za svůj život jsem procestoval desítky zemí světa, zkusil nespočet sportů (hlavně těch adrenalinových). K tomu jsem také (ve volných chvílích) podnikal a vychovával svojí báječnou dcerku.
Proto to na našich plavbách není jen o “točení kormidlem”, ale o užívání si každé minuty a podnikání všemožných i nemožných nápadů.

Pokud to máš podobně, klidně napiš / zavolej!

   objevit jachting!