Plavba SAIL velikonoce

Plavba SAIL velikonoce

Chorvatsko > Šibenik a okolí

Kam vyrazíme

Neber si v práci žádnou dovolenou, jen trochu odvahy a dobrou náladu. Tři a půl dne plachtění za super cenu je ideální ochutnávka jachtingu. Vyrazíme do prověřeného Chorvatska do okolí Šibeniku. Známá místa poznáme v nové perspektivě - z moře a bez turistů. Možná budeš potřebovat plavky a opalovací krém, možná to bude na zimní bundu. Rozhodně to bude zážitek na který se nezapomíná.
P.S. A pomlázku si můžete vzít ssebou!Co zažijeme

Naučíme tě základy plachtění, bez obav z mořské nemoci a dalších předsudků. Uvidíš, že jachting je pestrý a otvírá nové možnosti poznávání míst. Rozmazlíme se dobrým jídlem uvařeným přímo na lodi a vše oslavíme třeba chorvatským vínem, šunkou a sýrem. Chop se kormidla, vytrimuj plachty nebo vylez na stěžeň. Se Seafreakama se sny stávají skutečností.

– 3,5 dny jachtingu
– 0 dní dovolené (pátek a pondělí jsou svátky)
– jaro v jiném stylu
– liduprázdné vesnice
– super cena

“Marcela Š.
Úžasné dny na lodi s prima partou lidí. Ač jsem se celkem bála jet, výsledek předčil moje očekávání. Klidný a pohodový kapitán Honza mi ukázal, že se není čeho bát. Děkuji za vše, bylo to skvělé. Chci jet zas. Marcela”

Ubytování, strava, doprava, kapitán

Námořní jachty jsou kompletně vybavené na týdenní plavbu. Proto se můžeš těšit na dvoulůžkové kajuty, sprchu, wc, kuchyň, teplou i pitnou vodu, elektřinu a taky příjemné sezení na palubě i v podpalubí.
Dle chutí (a předchozí domluvy) sestavíme společný jídelníček, který si na lodi uvaříme a když se nám bude chtít, skočíme si třeba na pizzu do restaurace. Naskladníme pivo, vychladíme víno a může se vyplout!

.

Cesta autem do Chorvatska je klasika (přes Rakousko a Slovinsko cca 11 hodin jízdy) jen na jaře nehrozí kolony na hranicích a úmorné vedro. Podle osob v autě vychází cesta na cca 1500 – 2000,-/os.

.

Chorvatsko je jachtařská klasika s bezvadnými přístavy a zátokami. Honza Husák pro tebe vybere ty nejkrásnější, abys jachtingu propadnul, tak jako on.
Protože po zimě se každy „Freak” už moc těší na moře, možná potkáš na palubě i další z nás, mořských nadšenců.

“Kateřina Š.
Děkujeme za skvělou velikonoční plavbu, náramně jsme si ji užili. Za 3,5 dne jsme měli zážitků jako za týden. Kapitán se o nás staral na výbornou, určitě doporučujeme “

Termíny a ceny

Datum Počet dní Cena
10. – 13.4.2020 3,5 dne 5.500,-/os

Cena obsahuje

– ubytování na jednotrupé námořní plachetnici ve dvoulůžkových kajutách
– služby kapitána a průvodce v jedné osobě
– konečný úklid lodě
– pojištění lodě
– pohonné hmoty do lodě a člunu
– turistickou taxu
– stání 1 marinách a na 2 bójkách

Cena neobsahuje

– dopravu na místo nalodění a zpět
– parkování vašeho auta v domovském přístavu (možno řešit i zdarma)
– cestovní pojištění
– nápoje
– stravu
– případné poplatky za stání v dalších marinách